Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiona 42-latka odnaleziona

Data publikacji 08.08.2023

Ponad dwie godziny, policjanci, strażacy i rodzina intensywnie przeczesywali okolice w poszukiwaniu zaginionej 42 – letniej mieszkanki gminy Zator, w powiecie oświęcimskim. Kobieta nie wróciła z pracy do domu. Z przesyłanych wiadomości sms wynikało, że może targnąć się na własne życie. Po odnalezieniu trafiła pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek (7.08.br.), tuż po godzinie 18 policjanci z komisariatu Policji w Zatorze zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 42-latki. Z informacji uzyskanych od rodziny wynikało, że  kobieta nie wróciła z pracy do domu. Kiedy zaniepokojona rodzina próbowała się z nią skontaktować kobieta wysłała SMS-y, z których wynikało, że może targnąć się na własne życie.

W związku z powyższym, policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze, Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz strażacy  wspólnie z kilkunastoma członkami rodziny wszczęli poszukiwania zaginionej. Po dwóch godzinach kobietę odnaleziono w  zaroślach, na brzegu rzeki Wieprzówki w miejscowości Rudze. Karetką Pogotowia Ratunkowego została przewieziona do szpitala.

Jesteś w kryzysie? Fachowcy od pomocy w rozwiązywaniu problemów czekają na Ciebie. 

Przypominamy, że na terenie każdego powiatu znajduje się wiele instytucji między innymi  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz ośrodki pomocy społecznej, których przedstawiciele są gotowi pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych, zanim dojdzie do tragicznych w skutki wydarzeń.

Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego bezpłatny telefon 800 70 2222.

Szczegółowe informacje na stronie Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym: https://centrumwsparcia.pl/

(KWP w Krakowie / kp)

Powrót na górę strony