Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla otwockich patrolowców

Data publikacji 17.08.2023

Patrolowcy na co dzień podejmują dziesiątki interwencji, podczas których dbają o ład, porządek i bezpieczeństwo. Jak sami podkreślają świadomość, że niosą pomoc sprawia, że gdzieś znikają trudy towarzyszące im w codziennej służbie. Tym razem zostali docenieni szczególnie, poprzez przesłane do komendy podziękowania od jednej z mieszkanek powiatu otwockiego. W których dziękuje policjantom za profesjonalizm, kulturę i wyrozumiałość.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku trafiły podziękowania dla policjantów sierżanta sztabowego Huberta Malitki i podkomisarza Przemysława Tumiłowicza od babci, która podziękowała za profesjonalnie przeprowadzoną interwencję w chwili dużego zagrożenia ze strony dorosłego wnuka.

(…) Za udzieloną pomoc w chwili dużego zagrożenia od strony dorosłego wnuka (…) W czasie wykonywanych obowiązków służbowych wykazali profesjonalizm w działaniu ratowniczym, kulturę i wyrozumiałość wobec członków rodziny, współpracę z lekarzami karetki Pogotowia Ratunkowego. Bardzo dziękuję (…).

Te podziękowania są nagrodą dla policjantów za ich codzienne zaangażowanie i profesjonalizm w podejmowanych interwencjach.

(KSP / kp)

Powrót na górę strony