Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

36-latek odnaleziony przez policjantów z Pułtuska

Kilkudziesięciu policjantów brało udział w działaniach poszukiwawczych za mieszkańcem powiatu pułtuskiego, który z informacji przekazanych przez rodzinę wynikało, że mógł potrzebować pomocy. W jednostce Policji został ogłoszony alarm, w wyniku którego w poszukiwania zaangażowali się policjanci będący w tym czasie na wolnym. Do poszukiwań został zadysponowany policyjny przewodnik z psem służbowym oraz strażacy. 36-latek został szybko odnaleziony przez policjantów kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania.

Policjanci niosą pomoc bez względu na porę dnia i nocy, często także prowadząc poszukiwania po godzinach swojej służby. Wszystko po to, aby jak najszybciej odnaleźć osoby, które często pilnie potrzebują pomocy. W piątek, 1 września 2023 roku  zaniepokojona partnerka skontaktowała się z dyżurnym pułtuskiej jednostki i powiadomiła o zaginięciu jej 36-letniego partnera. Z okoliczności wskazanych przez kobietę wynikało, że zachodziło realne zagrożenie życia i zdrowia mężczyzny.

Funkcjonariusze zdając sobie sprawę z powagi sytuacji rozpoczęli działania poszukiwawcze, w które zostali zaangażowani policjanci ze wszystkich wydziałów pułtuskiej komendy policji. W komendzie został ogłoszony alarm, dzięki któremu już kilkanaście minut później w działania włączyli się policjanci będący na wolnym oraz policyjny przewodnik z psem służbowym.

Policyjna akcja szybko przyniosła oczekiwany efekt, zaginiony został odnaleziony cały i zdrowy przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego pułtuskiej komendy.

(KWP w Radomiu / sc)

Powrót na górę strony