Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W czasie wolnym zatrzymał sprawców przestępstwa

Data publikacji 04.09.2023

Policjant z 7. komisariatu w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawców w wieku 32 i 49 lat. Mężczyźni dokonali zniszczeń w altance na ogródkach działkowych, a następnie weszli do środka. Hałasy usłyszał funkcjonariusz, który akurat wracał z żoną do domu. Jeden z mężczyzn okazał się być dodatkowo poszukiwany.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu policjanci otrzymali pod koniec ubiegłego tygodnia. Funkcjonariusz z Wydziału Kryminalnego Komisariatu 7. Policji w Lublinie wracając z żoną do domu, usłyszał hałasy w jednej z altanek na ogródkach działkowych. Gdy podszedł bliżej okazało się, że wewnątrz znajduje się dwóch mężczyzn. Sprawcy, wchodząc zniszczyli drzwi oraz wybili szybę w oknie. Policjant od razu zareagował i zatrzymał obu mężczyzn. Na miejsce wezwany został umundurowany patrol.

Sprawcami okazali się być dwaj mężczyźni w wieku 32 i 49 lat. Dodatkowo starszy z nich był poszukiwany za wcześniejsze przestępstwa. Obaj zostali doprowadzeni na komisariat. Tam usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego.

Grozi im do 5 lat więzienia.

(KWP w Lublinie / kc) 

Powrót na górę strony