Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przasnyscy policjanci w ostatniej chwili uratowali życie młodej kobiecie

Data publikacji 06.09.2023

Szybka reakcja funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu uchroniła kobietę przed śmiercią. St. sierż. Jarosław Cejmer oraz sierż. szt. Kamil Kulas w ostatniej chwili dotarli do 26-latki, która zamierzała popełnić samobójstwo. Dzięki opanowaniu funkcjonariuszy i skutecznie przeprowadzonej pomocy udało się zapobiec tragedii.

W poniedziałek, 4 września policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zostali wysłani przez oficera dyżurnego na pilną interwencję do jednego z domów na terenie Przasnysza. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że 26-letnia kobieta chce popełnić samobójstwo. Na miejsce natychmiast pojechali przasnyscy policjanci. Mając na uwadze, że życie kobiety jest zagrożone, funkcjonariusze przeszukali pomieszczenia mieszkalne. Kiedy weszli na strych, ujawnili 26-latkę. Sytuacja wyglądała poważnie, ponieważ kobieta była nieprzytomna. Funkcjonariusze natychmiast podjęli czynności ratunkowe, w wyniku których kobieta odzyskała przytomność przed przyjazdem załogi karetki pogotowia.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji życie kobiety udało się uratować. Przytomna kobieta została oddana w ręce lekarzy i przetransportowana do szpitala, gdzie uzyskała specjalistyczną pomoc medyczną.

(KWP zs. w Radomiu / kc) 

Powrót na górę strony