Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla sosnowieckich policjantów

Data publikacji 14.09.2023

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu mł. insp. Sławomira Zagrobelnego wpłynęły podziękowania dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego i Komisariatu Policji III w Sosnowcu. Autor wiadomości opisał pomoc mundurowych w przetransportowaniu do miejsca zamieszkania osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim. Jak zawsze wdzięczność osób, którym pomagamy, jest dla nas najlepszą nagrodą.

Na skrzynkę e-mailową Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęły podziękowania od mieszkańca Sosnowca, który dziękuje mundurowym za udzielenie mu pomocy. Na skutek  zdarzenia drogowego przy ul. Majora Henryka Dobrzańskiego - Hubala poważnym uszkodzeniom uległ wózek inwalidzki. Awaria urządzenia o napędzie elektrycznym była na tyle duża, że właściciel nie miał możliwości dotarcia do swojego miejsca zamieszkania. Mając na względzie bezpieczeństwo mężczyzny, policjanci zaoferowali swoją pomoc. Szybko, sprawnie i bezpiecznie przetransportowali wózek oraz jego właściciela we wskazane miejsce.

Następnego dnia sosnowiczanin przesłał podziękowania dla policjantów, które są najlepszą formą wdzięczności i satysfakcji z wykonanych obowiązków, motywując do dalszej służby.

(KWP w Katowicach / sc)

Powrót na górę strony