Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z pobiciem bezdomnego

Data publikacji 28.06.2008

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, pracowników ochrony jednego z marketów, w związku z podejrzeniem pobicia 60-letniego bezdomnego mężczyzny, ujętego przez nich w związku z kradzieżą papierosów.

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat, pracowników ochrony jednego z marketów, w związku z podejrzeniem o pobicie 60-letniego bezdomnego mężczyzny, ujętego wcześniej przez nich w związku z kradzieżą papierosów. 27 czerwca 2008 roku funkcjonariusze z Rakowca zostali powiadomieni o ujęciu przez służbę ochrony mężczyzny w związku z kradzieżą papierosów w jednym z marketów. Dyżurny natychmiast skierował tam patrol policji. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze stwierdzili, że ujęty mężczyzna posiada obrażenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna ten został pobity przez pracowników ochrony. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, zostali oni zatrzymani w policyjnym areszcie. 60-letni mężczyzna przewieziony został do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

W tej chwili wyjaśniane są szczegółowo okoliczności całego zdarzenia, również kradzieży papierosów. Jeżeli przeprowadzone czynności potwierdzą, że mężczyzna został pobity przez pracowników ochrony, za czyn ten grozić im będzie nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony