Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł, bo się przebrał w skradzione ubrania

Data publikacji 29.06.2008

Sandomierscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Końskich, który okradł dwóch braci. Sprawcy, prawdopodobnie tak bardzo spodobały się skradzione przez niego rzeczy, że przebrał się w nie i tak ubrany spacerował ulicami miasta.

Z pierwszych ustaleń sandomierskich policjantów wynika, że kiedy dwaj pokrzywdzeni bracia poszli rano do pracy, mężczyzna dostał się do zajmowanego przez nich pokoju. Z pomieszczenia, przez nikogo niezatrzymywany, wyniósł aparat fotograficzny, dwa portfele wraz z pieniędzmi i dokumentami, dwie karty bankomatowe oraz spodnie i koszulkę należącą do jednego z pokrzywdzonych - wszystko to o wartości powyżej 1200 złotych.

Kiedy bracia zorientowali się, iż zostali okradzeni, natychmiast o całym zdarzeniu powiadomili policję. Gdy kilka minut później na jednej z ulic miasta stróże prawa zauważyli młodego mężczyznę ubranego w skradzione rzeczy, natychmiast go zatrzymali.

Policjanci oprócz ubrań odzyskali także skradzione dokumenty należące do pokrzywdzonego rodzeństwa. Teraz 24-latkowi może grozić nawet do 5 lat więzienia.
Powrót na górę strony