Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Własne wesele spędził za kratkami

Data publikacji 29.06.2008

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę na... jego własnym ślubie. 23-latek od kilku miesięcy ukrywał się przez stróżami prawa. Kajetan W. ma do odbycia dwuletnią karę pozbawienia wolności za rozprowadzanie narkotyków.

Przez kilka ostatnich miesięcy poszukiwany 23-latek skutecznie ukrywał się przed stróżami prawa. We wrześniu ubiegłego roku Sąd Rejonowy wydał wyrok pozbawiający Kajetana W. wolności na okres dwóch lat. Mężczyzna zajmował się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Murowanej Gośliny.

Funkcjonariusze otrzymali informację, że poszukiwany weźmie ślub w kościele w Skokach. Natychmiast na miejsce udali się policjanci, aby to sprawdzić. Okazało się, że w kościele rzeczywiście znajduję 23-latek. Policjanci obstawili kościół i pozwolili Kajetanowi W. wziąć ślub. Po zakończonej ceremonii państwo młodzi poszli na zakrystię, aby podpisać akt ślubu. Tam na świeżo upieczonych małżonków czekali już policjanci.

Po złożeniu odpowiednich podpisów pan młody został aresztowany. Mężczyzna został przewieziony na komisariat w Murowanej Goślinie, gdzie dopełniono wszystkich formalności. Na zewnątrz budynku gromadzili się weselnicy, którzy nie mogli pogodzić się z zaistniałą sytuacją.

Kajetan W. został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe dwa lata. Mężczyzna był również karany za rozbój.
Powrót na górę strony