Policjant z Raciborza mistrzem służb mundurowych w "Biegu Górskim"

Data publikacji 28.09.2023

W sobotnich zawodach biegowych organizowanych w Głuchołazach na dystansie 15 km najlepszy okazał się policjant Wydziału Konwojowego i Policji Sądowej z Raciborza sierż. Mateusz Wolnik. Na starcie imprezy stawiło się 60 uczestników z terenu całego kraju, którzy rywalizowali na trudnym terenie górskim. Koledze serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy wielu wspaniałych sportowych chwil.

"Bieg górski"został zorganizowany w ubiegłą sobotę w Głuchołazach. Kilka kategorii biegowych zgromadziło na starcie zawodów 60 uczestników. Wśród nich znalazł się sierżant Mateusz Wolnik, który na co dzień pełni służbę w Referacie Konwojowym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Biegowa pasja Mateusza pozwoliła mu uplasować się na najwyższym stopniu podium w zawodach, w których został także Mistrzem Służb Mundurowych w biegu na 15 kilometrów. Policjant osiągnął imponujący czas 1:03:44 na trudnym terenie, gdzie spore, bo kilkusetmetrowe przewyższenia, były dużym wyzwaniem.

Koledze serdecznie gratulujemy osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów, wytrwałości i satysfakcji z realizacji swojej pasji.