Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Prosto w studzienkę

Data publikacji 30.06.2008

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 37-letni kierowca forda, który swoją nocną przejażdżkę zakończył w studzience kanalizacyjnej. Nietrzeźwy sprawca kolizji trafił do szpitala …na oddział toksykologii. Kiedy wytrzeźwieje odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Kilka minut po północy lubelscy policjanci z sekcji ruchu drogowego zostali powiadomieni o kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Laury i Ofelii w Lublinie. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zauważyli forda eskorta stojącego na studzience kanalizacyjnej. Samochód miał uszkodzony przód. Wewnątrz pojazdu znajdował się jego kierowca.

Policjanci poddali badaniu 37-letniego Piotra Ś. Wówczas okazało się, że jest pijany, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zabezpieczyli forda na parkingu strzeżonym. Natomiast jego kierowca trafił do szpitala na oddział toksykologii. Najprawdopodobniej mężczyzna usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.
Powrót na górę strony