Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany wioząc rannego do szpitala spowodował kolizję

Data publikacji 30.06.2008

O wyjątkowym pechu może mówić 33-letni mieszkaniec Górzyna. Najpierw, podczas libacji alkoholowej, pokłócił się ze swoją konkubiną. W trakcie kłótni kobieta ugodziła go nożem. Do szpitala wiózł rannego jego nietrzeźwy brat. W czasie drogi spowodował kolizję. Teraz ranny 33-latek przebywa w szpitalu i walczy o życie.

Do tragedii doszło wczoraj wieczorem w jednym z domów w Górzynie. Z ustaleń słupskich kryminalnych wynika, że w trakcie zakrapianego alkoholem spotkania doszło do kłótni, podczas której 34-latka chwyciła za nóż i wbiła go w klatkę piersiową swojego konkubenta. Jak później ustalono, na widok rannego mężczyzny postanowiła mu natychmiast udzielić pomocy. Razem z jego bratem zabrali pokrzywdzonego do szpitala. Podczas jazdy kierowca spowodował kolizję. Zignorował to jednak i pojechał dalej.

W szpitalu 33-latek od razu trafił na stół operacyjny. Stan jego zdrowia lekarze określają jako ciężki. Policjanci zatrzymali zarówno konkubinę, jak i brata pokrzywdzonego. Okazało się, że oboje byli pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał prawie 1,5 promila w organizmie, a kobieta ponad dwa. Oboje trafili do policyjnego aresztu. Śledczy ustalają okoliczności zdarzenia.
Powrót na górę strony