Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kto go rozpoznaje

Data publikacji 30.06.2008

Tomaszowscy policjanci nadal poszukują sprawcy napadu na ekspedientkę sklepu z upominkami i srebrną biżuterią. Do zdarzenia doszło 24 czerwca przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę policjanci sporządzili portret pamięciowy napastnika. Policja prosi o kontakt osoby, który rozpoznają mężczyznę. Komendant powiatowy Policji wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy napadu. Wszystkim rozmówcom policjanci zapewniają anonimowość.

Tomaszowscy policjanci poszukują sprawcy napadu, do którego doszło 24 czerwca br. około 13:30 przy ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Do jednego ze sklepów z upominkami wszedł młody mężczyzna. Wewnątrz znajdowała się 25-letnia ekspedientka. W pewnym momencie napastnik zaatakował kobietę raniąc ją dwa razy w szyję ostrym narzędziem. Kilka chwil później mężczyzna zbiegł kradnąc ze sklepu dwa telefony komórkowe, srebrną biżuterię oraz pieniądze. Łączna wartość strat oszacowana został na kwotę ponad 1200 zł. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala w Tomaszowa Lubelskim, gdzie przeszła operację.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną kobietę policjanci sporządzili portret pamięciowy napastnika. Jest to mężczyzna w wieku około 25 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 165-175 cm, o ciemno blond włosach, krótko ostrzyżony. W dniu napadu sprawca ubrany by w jeansowe spodnie z podwiniętymi za kolana nogawkami i w oliwkową koszulkę z krótkim rękawem. Po napadzie koszulkę pozostawił w sklepie, wybiegł w kierunku bazaru przy ul. Traugutta, gdzie zakupił jasne szorty z czerwonymi paskami po bokach, szarą koszulkę i szarą czapeczkę. W zakupioną odzież przebrał się w toalecie jednego z lokali gastronomicznych przy ul. Piekarskiej.

Policjanci z komendy powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim zwraca się z prośbą do osób mogących udzielić informacji na temat sprawcy przestępstwa o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numer telefonu 0-84-6648 210 lub 997.
Powrót na górę strony