Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził nożem urzędniczce

Data publikacji 30.06.2008

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który groził urzędniczce nożem. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie miał przy sobie dowodu osobistego, dlatego kobieta odmówiła wypłaty pieniędzy. Wtedy 53-latek wyjął nóż i ponownie zażądał pieniędzy. Teraz grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu I w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego mężczyznę, podejrzanego o kierowanie gróźb pod adresem urzędniczki, by zmusić ją do wypłaty świadczenia socjalnego.

Podejrzany przyszedł do urzędu po pieniądze. Nie posiadał on jednak dowodu osobistego na podstawie, którego pracownica placówki mogłaby zweryfikować jego dane osobowe. Kobieta w związku z tym odmówiła wypłaty pieniędzy. Niezadowolony mężczyzna wyjął z kieszeni nóż, którym następnie zagroził urzędniczce żądając wypłaty świadczenia. Pracownicy urzędu o całym zdarzeniu powiadomili natychmiast Policję. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 53-latka. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie, podejrzany miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Teraz za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony