Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na szczęście nie było za późno

Data publikacji 30.06.2008

Policjanci z komisariatu w Małogoszczy uratowali życie 33-letniemu mężczyźnie, który próbował się powiesić. Policjanci zdążyli w ostatniej chwili, po zdjęciu pętli mężczyzna jeszcze oddychał. Został przewieziony do szpitala, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kiedy dyżurny jędrzejowskiej Policji dostał informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo natychmiast w wysłał na miejsce policjantów. Funkcjonariusze wraz z rodziną poszukiwanego 33-latka przeczesywali kompleks leśny, kiedy nagle usłyszeli krzyk kobiety. Natychmiast pobiegli do miejsca, z którego on dochodził. Gdy zauważyli mężczyznę wiszącego na drzewie natychmiast przystąpili do działania.

Jeden z policjantów podtrzymywał 33-latka, a drugi w tym czasie ściągnął z jego szyi pętlę. Na szczęście na pomoc nie było za późno, mężczyzna nadal oddychał. Policjanci ułożyli go w tzw. pozycji bocznej bezpiecznej.

Natychmiast również powiadomiono pogotowie ratunkowe. Lekarze przewieźli mężczyznę do pobliskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Powrót na górę strony