Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzej rozbójnicy w areszcie

Data publikacji 01.07.2008

Kilkanaście minut po otrzymaniu zgłoszenia policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy dzisiejszej nocy uczestniczyli w pobiciu i okradzeniu mieszkańca Krosna. Aktualnie wszyscy trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Kilkanaście minut przed północą policjanci patrolujący rejon ul. Oficerskiej w Krośnie zostali powiadomieni o napadzie na 23-letniego mężczyznę. Jak się okazało, sprawcy, wykorzystując stan nietrzeźwości pokrzywdzonego, ukradli mu portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon komórkowy, po czym odeszli w kierunku ul. Wojska Polskiego.

Bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia policjanci rozpoczęli dokładne sprawdzanie tego rejonu. Po chwili dostrzegli trzech mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom sprawców rozboju. Okazali się nimi trzej nietrzeźwi mieszkańcy Krosna w wieku 20, 24 i 26 lat. Mieli od 1,4, do 2,2 promila alkoholu we krwi. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie.

Dzisiaj od rana krośnieńscy policjanci przesłuchują świadków i ustalają szczegóły całego zdarzenia. Od wyników tych czynności uzależniony będzie dalszy tok postępowania.
Powrót na górę strony