Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant po służbie ujawnił poszukiwanego

Data publikacji 23.10.2023

Policjant przemyskiej komendy, będąc po służbie, zauważył osobę poszukiwaną. Dzięki jego reakcji mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało, 34-letni mieszkaniec Przemyśla posiadał przy sobie środki odurzające. Poszukiwany trafił do policyjnego aresztu i zostanie przewieziony do zakładu karnego, a za posiadanie narkotyków grożą mu 3 lata więzienia.

W sobotę rano, 21 października policjant wydziału wywiadowczo-interwencyjnego z przemyskiej jednostki, wracając po nocnej służbie, zauważył na jednej z przemyskich ulic osobę poszukiwaną, o czym poinformował dyżurnego. Mundurowi natychmiast podjęli działania. Udali się we wskazany rejon, gdzie za wiatą przystanku autobusowego ujawnili 34-letniego mieszkańca Przemyśla, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na okres 10 miesięcy.  

Jednak to nie koniec kłopotów mężczyzny. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli przy nim cztery woreczki strunowe z zawartością białego kryształu i suszu roślinnego. Badanie testerem potwierdziło, że jest to marihuana i mefedron.

34-latek został zatrzymany na podstawie sądowego nakazu i trafił do policyjnego aresztu. Teraz zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 10 miesięcy. Natomiast za posiadanie środków odurzających grożą mu dodatkowe 3 lata więzienia.

(KWP w Rzeszowie / sc)

Powrót na górę strony