Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Opolscy policjanci na podium w konkursie “Dzielnicowy roku 2023”

Data publikacji 23.10.2023

Zakończyły się rozgrywki w ramach XIII Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Podkom. Tomasz Skawiński, st. sierż. Mateusz Krzysztowski oraz st. post. Agnieszka Palak stanęli na podium w klasyfikacji drużynowej, zajmując 3 miejsce w konkursie. Podczas gali finałowej, która odbyła się w Szkole Policji w Katowicach laureaci odebrali gratulacje z rąk I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. dra Rafała Kochańczyka.

W dniach 17-20 października 2023 roku w Szkole Policji w Katowicach odbyły się rozgrywki w ramach XIII Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. W konkursie brali udział policjanci z całej Polski, rywalizując ze sobą w kilku konkurencjach. Opolski garnizon reprezentował podkom. Tomasz Skawiński z KPP w Namysłowie, st. sierż. Mateusz Krzysztowski z KPP w Prudniku oraz st. post. Agnieszka Palak z KPP w Nysie.

Podczas trzydniowych konkurencji dzielnicowi z garnizonu opolskiego udowodnili, że są prawdziwymi specjalistami w swojej dziedzinie. Ich wiedza i umiejętności sprawiły, że opolska drużyna uplasowała się na 3. miejscu w ogólnokrajowym konkursie „Dzielnicowy roku 2023”. Podczas gali finałowej laureaci odebrali gratulacje z rąk I Zastępcy Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusza Augustyniaka oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu nadinsp. dra Rafała Kochańczyka.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

 

Powrót na górę strony