Z zawodu policjant z zamiłowania kulturysta. Gdańsk policjant wywalczył na zawodach pięć złotych medali i zdobył tytuł pięciokrotnego mistrza Polski

Data publikacji 27.10.2023

Funkcjonariusz z Komisariatu Policji I w Gdańsku startując w Mistrzostwach Polski NPC World Festival Men”s Physique w zawodach sylwetkowych jako debiutant, zdobył tytuł pięciokrotnego Mistrza Polski, zdobywając pięć złotych medali w międzynarodowej Federacji NPC. Młodszy aspirant Arkadiusz Staniecki, na co dzień jest asystentem dochodzeniowo-śledczym w Referacie Przestępczości Gospodarczej. Poza służbą od 23 lat jego pasją jest kulturystyka.

Młodszy aspirant Arkadiusz Staniecki jest nie tylko policjantem, ale także licencjonowanym trenerem personalnym i od 23 lat trenuje kulturystykę. Na co dzień funkcjonariusz pełni służbę w Referacie Przestępczości Gospodarczej w Komisariacie Policji I w Gdańsku, gdzie wykonuje zadania dochodzeniowo -śledcze. Dyscyplina sportu, którą uprawia policjant, z jednej strony wymaga od niego wielu wyrzeczeń, z drugiej daje ogromną satysfakcję. 21 października 2023 roku w sobotę w Markach pod Warszawą gdański policjant Arkadiusz Staniecki jako debiutant wystartował na Mistrzostwach Polski NPC World Festival Men”s Physique. Podczas zawodów funkcjonariusz wygrał w pięciu kategoriach, zdobył pięć złotych medali i tym samym zdobył tytuł pięciokrotnego mistrza Polski. Niebawem przed naszym kolegą kolejne wyzwanie. Funkcjonariusz już przygotowuje się do startu w następnych zawodach, które odbędą się na wiosnę 2024 roku i będzie walczyć o kolejne tytuły. Serdecznie gratulujemy mistrzowi zdobycia złotych medali i życzymy dalszych sukcesów.