Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał sobotnich poszukiwań

Data publikacji 30.10.2023

Natychmiastowa reakcja przemyskich funkcjonariuszy doprowadziła do odnalezienia 45-latka, który znajdował się w stanie zagrażającym jego życiu. Zaalarmowani policjanci natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze. W niespełna pół godziny od zgłoszenia mężczyzna został odnaleziony.

W sobotę (28.10.2023), przed godziną 20.00, przemyscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 45-letniego mieszkańca Przemyśla. Zaginięcie zgłosiła rodzina. Mężczyzna wyszedł z domu i nie było z nim żadnego kontaktu, a z przekazanych informacji wynikało, że jego życiu i zdrowiu może zagrażać niebezpieczeństwo. 

Funkcjonariusze zapoznali się z rysopisem zaginionego i niezwłocznie przystąpili do poszukiwań. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji niespełna w pół godziny od zgłoszenia, policjanci z wydziału ruchu drogowego przemyskiej komendy odnaleźli zaginionego na terenie Przemyśla. Mężczyzna trafił do szpitala.

Pamiętajmy!

Jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy Centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222. Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronie internetowej: centrumwsparcia.pl

Wsparciem służą również pracownicy telefonu zaufania dla osób cierpiących na depresję telefon 22 484 88 01. Szczegółowe informacje znajdują się też na stronie internetowej: stopdepresji.pl

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony