Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety

Data publikacji 02.07.2008

Lidzbarscy policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o zabójstwo matki. Jeżeli mężczyźnie zostanie przedstawiony zarzut, to może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj około godziny 19:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał telefon od mężczyzny, który poinformował o śmierci swojej matki. Z jego relacji wynikało, że przyjechał on do matki, aby złożyć jej życzenia imieninowe. Jednak nikt nie otwierał drzwi, co wydało mu się podejrzane. Mężczyzna wykonał do niej także kilka telefonów, jednak kobieta ich nie odebrała. Zgłaszający po wejściu do mieszkania zastał tam swojego brata. Natomiast w jednym z pomieszczeń, w łóżku leżała 73-letnia kobieta, która jak się okazało już nie żyła.

Na polecenie prokuratora ciało kobiety przewieziono do prosektorium. Zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni, co było przyczyną śmierci 73-latki. Policjanci zatrzymali 40-letniego Zbigniewa S. podejrzewanego o zabójstwo swojej matki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 40-latek zostanie przesłuchany.

Jeżeli zostanie mu przedstawiony zarzut zabójstwa, to może mu grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony