Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dwa brązowe medale dla legnickich policjantów na Mistrzostwach Niepodległej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc

Data publikacji 13.11.2023

Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego mł. asp. Paweł Dominiak oraz dzielnicowy asp. Piotr Bratek z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, wzięli udział w Mistrzostwach Niepodległej Polski w Złotoryi. Funkcjonariusze zdobyli brązowe medale w klasyfikacji służb mundurowych w swojej kategorii wagowej w wyciskaniu sztangi leżąc.

W miniony weekend, w dniach 11 i 12 listopada w Złotoryi odbyły się Mistrzostwa Niepodległej Polski w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu.

W zawodach udział wzięli przedstawiciele różnych służb mundurowych, między innymi policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Mł. asp. Paweł Dominiak, który na co dzień pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego zajął III miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc w klasyfikacji służb mundurowych w kategorii wagowej 125 kg – 140 kg. Nasz kolega wycisnął ciężar o wadze 195 kg.

Asp. Piotr Bratek, dzielnicowy z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy również zajął III miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc w klasyfikacji służb mundurowych w kategorii wagowej do 75 kg wyciskając 105 kg.

Serdecznie gratulujemy Naszym Kolegom i życzymy dalszych sukcesów!

mł.asp. Paweł Noga

Źródło: KMP w Legnicy
mł. asp. Anna Tersa
tel. 504 798 649

 

  • Mężczyzna podczas zawodów wyciskający sztangę
  • Uczestnik zawodów wyciągający kciuk w górę w geście zwycięstwa.

 

  • Dyplom dla Bratek Piotra za zajęcie 3 miejsca w kategorii do 75 kilogramów
  • Dyplom dla Dominiak Pawła za zajęcie 3 miejsca w kategorii do 140 kilogramów
Powrót na górę strony