Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Lesik" wpadł w zasadzkę

Data publikacji 02.07.2008

Ukradł z domu znajomego telewizor i dvd na kwotę 900 złotych. Policjanci szybko ustalili, kim jest "Lesik" i gdzie przebywa. 30-letni Piotr L. wpadł w zasadzkę przygotowaną przez północnych kryminalnych na jednym z podwórek przy ul. Łomżyńskiej. Przyznał się do wszystkiego. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia.

Jak ustalili policjanci, do kradzieży w jednym z mieszkań przy ulicy Otwockiej w Warszawie doszło kilka dni wcześniej. Mężczyzna o pseudonimie "Lesik" wyniósł wtedy z domu telewizor i odtwarzacz dvd na kwotę około 900 złotych. Okradziony mężczyzna natychmiast złożył w komendzie przy Cyryla i Metodego zawiadomienie o popełnionym przestępstwie.

Północnoprascy kryminalni bez problemu ustalili dane osobowe "Lesika". Teraz musieli go tylko zatrzymać. Przygotowali wiec zasadzkę. Wchodząc wieczorem na jedno z podwórek przy ulicy Łomżyńskiej, wiedzieli, że zastaną tam podejrzewanego o kradzież mężczyznę. Sprawca siedząc w towarzystwie kolegów, zupełnie nie spodziewał się funkcjonariuszy. Na ich widok zaczął uciekać. Mundurowi błyskawicznie obezwładnili go i założyli kajdanki.

30-letni Piotr L. usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz grozi mu od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności.
Powrót na górę strony