Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nastoletni napastnik w rękach Policji

Data publikacji 02.07.2008

Wczoraj w nocy policjanci z Jasła, po krótkim pościgu, zatrzymali 17-latka podejrzewanego o pobicie. Pijany napastnik zaatakował spacerującego po jasielskim rynku 55-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło około 21. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 55-letni mieszkaniec Jasła, spacerując po rynku został zaczepiony przez młodego mężczyznę. Doszło do szarpaniny, w czasie której młody człowiek uderzył go pięścią w twarz. Napadnięty próbował uciekać, ale napastnik dogonił go, uderzył w głowę, a gdy mężczyzna przewrócił się zaczął go kopać.

Pobity mężczyzna o całym zajściu powiadomił policyjny patrol. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastnika. Na głównej ulicy miasta biegnącej od rynku zauważyli odpowiadającego rysopisowi podejrzewanego. Młody człowiek na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został jednak zatrzymany.

Napastnikiem okazał się 17-letni mieszkaniec Jasła. Badanie alkomatem wskazało w jego organizmie 2,3 promila alkoholu. Obecnie przebywa w policyjnym areszcie.
Powrót na górę strony