Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo siostry aresztowany na 3 miesiące

Data publikacji 16.11.2023

Zatrzymany przez policję 27-latek, podejrzany o zabójstwo 45-letniej siostry, został doprowadzony do sądu. Na wniosek prokuratury, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie, został aresztowany na 3 miesiące. Usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zabójstwa doszło 14 listopada na terenie gminy Dzierzgowo. Bezpośrednio po zawiadomieniu rozpoczęły się czynności mławskiej policji pod nadzorem prokuratora rejonowego. Zabezpieczono ślady oraz narzędzia zbrodni. W wyniku prowadzonych działań i ustaleń, już po kilku godzinach od zawiadomienia, mężczyzna podejrzewany o zabójstwo został  zatrzymany na jednej z ulic w Olsztynie. Zatrzymanie zostało zrealizowane dzięki współpracy z Komendą Miejską i Komendą Wojewódzką Policji w Olsztynie.

Podejrzany o zabójstwo (27 lat) w momencie zatrzymania był trzeźwy. Pobrano mu krew do szczegółowych badań na obecność środków odurzających. Już następnego dnia po zatrzymaniu  mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Przyznał się do winy. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Dzisiaj (16.11) na wniosek prokuratora rejonowego, decyzją sądu, został aresztowany na 3 miesiące. Trwają dalsze czynności. 

Rodzina ofiary objęta została pomocą psychologiczną.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Film Podejrzany o zabójstwo siostry aresztowany na 3 miesiące

Opis filmu: Podejrzany o zabójstwo siostry aresztowany na 3 miesiące

Pobierz plik Podejrzany o zabójstwo siostry aresztowany na 3 miesiące (format mp4 - rozmiar 31.01 MB)

Powrót na górę strony