Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginieni chłopcy odnalezieni przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 17.11.2023

Wczorajsze zgłoszenie dotyczące zaginięcia 11-latka rozpoczęło działania poszukiwawcze ostrołęckich policjantów. Wraz z nim przebywał drugi poszukiwany 11 latek. Obaj byli zmarznięci i głodni. Zostali przewiezieni do ostrołęckiej komendy. Policjanci oddali im swoje śniadania i poczęstowali ciepłą herbatą.

Informacja o zaginięciu 11-latka trafiła na stanowisko dyżurnego ostrołęckich policjantów wczoraj. Osoba zgłaszająca dodała, że chłopiec nie wrócił ze szkoły do domu i nie miał też przy sobie telefonu komórkowego. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia w działania poszukiwawcze włączyli się policjanci niemal ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy. Komunikat wraz z rysopisem trafił do wszystkich patroli znajdujących się na terenie miasta i powiatu, jak i jednostki ościenne. Policjanci sprawdzali teren parku miejskiego, blokowiska oraz galerie handlowe.

Dziś o godzinie 7.00 wywiadowcy z ostrołęckiego Wydziału Prewencji odnaleźli zaginionego w rejonie ul. Jaracza. Wraz z nim przebywała drugi poszukiwany 11-latek. Obaj byli zmarznięci i głodni. Funkcjonariusze przewieźli ich do komendy. Tam policjanci z Wydziału Prewencji oddali im swoje śniadania i poczęstowali ciepłą herbatą.

Dokumentacja z tego zdarzenia zostanie przekazana do Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego w Ostrołęce.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony