Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z haszyszem

Data publikacji 02.07.2008

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi obywatelowi Wielkiej Brytanii podejrzanemu o posiadanie narkotyków. W trakcie przeszukania mężczyzny policjanci znaleźli przy nim haszysz. Sprawdzają teraz, czy nie zajmował się przemytem narkotyków z Anglii do Polski.

Zatrzymanie mężczyzny to efekt prowadzonych od dłuższego czasu przez milickich policjantów działań wobec osób związanych z przestępczością narkotykową. Z uzyskanych informacji wynikało, że przebywający czasowo w jednej z podmilickich miejscowości obywatel Wielkiej Brytanii może posiadać przy sobie środki odurzające.

Funkcjonariusze zatrzymali 52-letniego mężczyznę. Policjanci znaleźli przy nim kostkę substancji koloru brunatnego. Po badaniu s testerem okazało się, że jest to haszysz o wadze ponad 1,1 grama. Policjanci ustalili, że narkotyk został przywieziony do Polski przez zatrzymanego mężczyznę z Anglii.

Teraz policjanci wyjaśniają ile narkotyków zostało przywiezionych przez Brytyjczyka do Polski. Za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności d o 3 lat.
Powrót na górę strony