Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

#pomagamyichronimy Zaginął. Został odnaleziony. Rodzina podziękowała wszystkim zaangażowanym w poszukiwania

Data publikacji 21.11.2023

Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu wpłynęły podziękowania dla policjantów oraz innych służb zaangażowanych w poszukiwania zaginionego 75-latka z Radomia. Mężczyzna zaginął pod koniec października.

Najlepszą nagrodą dla policjantów za wykonaną pracę, jest wdzięczność osób, którym pomogli. Funkcjonariusze, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania zaginionego mieszkańca Radomia otrzymali podziękowanie od jego rodziny za zaangażowanie w poszukiwania. Mężczyzna 30 października wyszedł z domu syna w Radomiu. Policjanci otrzymali informacje o zaginięciu dzień później. Tego dnia policjanci od razu przystąpili do działań. Do mediów trafił komunikat w sprawie zaginięcia. Dzięki współpracy wielu osób i instytucji 75-latek został odnaleziony w lesie między Lesiowem a Nową Wolą Gołębiowską i wrócił szczęśliwie pod opiekę rodziny.

Teraz na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu wpłynęły podziękowania dla policjantów oraz innych służb zaangażowanych w poszukiwania zaginionego 75-latka.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

Powrót na górę strony