Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla jarosławskich funkcjonariuszy

Data publikacji 22.11.2023

Za profesjonalną i sumienną pracę policjantom wydziału do walki z przestępczością gospodarczą jarosławskiej komendy, podziękowała pokrzywdzona, której przestępcy włamali się na konto bankowe. Efektem pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie sprawców i odzyskanie ponad 23 tys. zł.

Słowa podziękowań od osób, które otrzymały pomoc są zawsze miłe i motywują do dalszego działania. Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu podinsp. Jana Wojtowicza, wpłynęły pisemne podziękowania od mieszkanki naszego powiatu, w których wyraziła swoją wdzięczność za profesjonalną i sumienną pracę funkcjonariuszy wydziału do walki z przestępczością gospodarczą.   

Pod koniec października br., 36-letnia mieszkanka gminy Chłopice, została oszukana podczas sprzedaży sukienki za pośrednictwem jednej ze stron internetowych. Kobieta straciła blisko 30 tys. zł. Jarosławscy funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą przy współpracy z wrocławskimi funkcjonariuszami, zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy. 26 i 31-latek podejrzani są o włamanie na konto bankowe pokrzywdzonej i kradzieży z niego blisko 30 tys. zł. Decyzją sądu obaj mężczyźni zostali aresztowani na trzy miesiące. W wyniku działań funkcjonariuszy pokrzywdzona odzyskała ponad 23 tys. zł.

(KWP w Rzeszowie  / kp)

Powrót na górę strony