Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla bogatyńskich policjantów

Data publikacji 22.11.2023

„Pragnę serdecznie podziękować funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Bogatyni za zaangażowanie i profesjonalne działania w ujawnieniu i zatrzymaniu sprawców kradzieży z włamaniami…” - to fragment podziękowań dla bogatyńskich policjantów, jakie na swoje ręce przyjął Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu od Dyrektora Zarządzającego jednej z popularnych sieci sklepów za ujawnienie sprawców włamań do obiektów na terenie Bogatyni.

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Zgorzelcu otrzymał podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni od Dyrektora Zarządzającego jednej z popularnych sieci sklepów „... za zaangażowanie i profesjonalne działania w ujawnieniu i zatrzymaniu sprawców kradzieży z włamaniami…”. Dyrektor w swoich podziękowaniach wyraził szacunek i wdzięczność za pracę funkcjonariuszy przy włamaniach do sieci sklepów na terenie Bogatyni, jednocześnie gratulując zaangażowanego grona policjantów, którzy prowadzili czynności operacyjne i dochodzeniowo-śledcze.

Włamywacze pod osłoną nocy wybijali szyby, wchodzili do środka i kradli przede wszystkim papierosy i alkohol. Łączna wartość skradzionego towaru wyniosła prawie 30 tysięcy złotych, a zniszczonego mienia ponad 22 tysiące zł.

Mimo że sprawcy byli zamaskowani to czynności podjęte przez policjantów z Komisariatu Policji w Bogatyni doprowadziły do ich ustalenia i zatrzymania.

Cieszymy się, gdy praca policjantów spotka się z uznaniem osób, wobec których wykonujemy swoje codzienne czynności. Takie miłe słowa, to wspaniała nagroda za zaangażowanie policjantów w zadania, które na co dzień wykonują.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony