Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów za zatrzymanie sprawcy włamania do domu

Data publikacji 22.11.2023

"... Zdecydowana, szybka i profesjonalna praca policji przyniosła ku mojemu wielkiemu zadowoleniu i wdzięczności bardzo pozytywny efekt ..." to fragment podziękowań skierowanych do policjantów łomżyńskiej komendy. Każde podziękowania są miłe i motywują do dalszej służby i pomagania.

Do łomżyńskiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy zatrzymali podejrzanego o włamanie do domu. Mieszkająca w Gdańsku właścicielka posesji w Wygodzie została poinformowana, że ktoś włamał się do jej rodzinnego domu. Łomżyńscy policjanci już po kilkunastu minutach zatrzymali sprawcę włamania. Kobieta podziękowała policjantom i złożyła najlepsze życzenia na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Łomży.

Zatrzymanie włamywacza było możliwe dzięki pomocy sąsiadów. To właśnie oni zaalarmowali mundurowych widząc, że do niezamieszkałego domu, ktoś wszedł przez okno. Sami próbowali zatrzymać włamywacza, jednak ten wyrwał się i uciekł w kierunku stacji paliw. Policjanci już na wjeździe do miejscowości zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Zbójna. Mężczyzna powiedział policjantom, że dzień wcześniej opuścił zakład karny. Idąc z więzienia postanowił wejść do przypadkowego domu i pozostać w nim kilka dni. 34-latek trafił do policyjnego aresztu, a teraz odpowie za kradzież z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Białymstoku / kp)

  • okładka podziękowań dla policjantów przedstawia Żurawia stojącego na d Motławą w Gdańsku
  • zdjęcie kartki z podziękowaniami
  • zdjęcie kartki z podziękowaniami
Powrót na górę strony