Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napisał na portalu społecznościowym, że chce targnąć się na swoje życie. Uratowali go policjanci

Data publikacji 30.11.2023

Do łosickiej policji wpłynął anonimowy e-mail, z którego treści wynikało, że prawdopodobnie jeden z mieszkańców powiatu zamierza targnąć się na swoje życie. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy, którzy błyskawicznie ustalili dane mężczyzny i miejsce jego przebywania, udało uniknąć się tragedii. Mężczyzna trafił pod specjalistyczną opiekę medyczną.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łosicach otrzymali informację, że na jednym z portali społecznościowych pojawiły się wpisy sugerujące, że jego autor chce targnąc się na swoje życie. Policjanci błyskawicznie ustalili dane mężczyzny, który desperacko dokonywał tych wpisów. Okazało się, że jest to mieszkaniec powiatu łosickiego. W celu ochrony życia i zdrowia pilnie wysłano patrol łosickich dzielnicowych do osoby, która może potrzebować pomocy. Po dotarciu na miejsce 25-latek potwierdził, że zamieścił na jednym z portali społecznościowych informacje o chęci targnięcia się na swoje życie. Policjanci przekazali młodego mężczyznę pod specjalistyczna opiekę medyczną.

Jeżeli znajdujemy się w sytuacji kryzysowej i potrzebujemy pomocy lub wsparcia to nie wstydźmy się poprosić o taką pomoc innych, bowiem każdy z nas ma w życiu gorsze chwile.

Pamiętajmy o tym, że warto zgłosić się do specjalistów, którzy mogą nam pomóc przejść przez trudny okres w życiu.

(KWP zs. w Radomiu / kc) 

Tablica informacyjna z numerami telefonów

Powrót na górę strony