Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z zazdrości o siostrę ugodziła konkubenta nożem

Data publikacji 03.07.2008

Choszczeńscy policjanci zatrzymali 41-letnią mieszkankę gminy Drawno, która z zazdrości o siostrę ugodziła konkubenta nożem. Do tragedii doszło wczorajszej w nocy podczas zakrapianego alkoholem spotkania rodzinnego. Kobiecie za usiłowanie zabójstwa grozi nawet dożywocie.

Policję o zdarzeniu do jakiego doszło w gminie Drawno zawiadomiła jedna z uczestniczek spotkania. Początkowo zgłaszająca twierdziła, że pokrzywdzony przyszedł do mieszkania z wbitym w klatkę piersiową nożem. Inna osoba utrzymywała, że mężczyzna przewrócił się na nóż, którym robił kanapki dzieciom.

Jak jednak ustalili policjanci zdarzenie miało zupełnie inny przebieg. Aleksandra F. już od rana spożywała alkohol ze swoim konkubentem. Późnym popołudniem oboje odwiedzili jednego z członków rodziny. Były tam też i inne osoby. Wszyscy pili alkohol. Około 23:00 Aleksandra F. usnęła. Gdy się obudziła zobaczyła konkubenta tańczącego z jej siostrą. Wyszła do kuchni po nóż i gdy wróciła zadała nim cios konkubentowi. Mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej trafił do szpitala.

Zazdrosna konkubina w chwili zatrzymania miała ponad 1,9 promila alkoholu w organizmie. Przedstawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa. Aleksandrze F. grozi nawet dożywotnie pozbawienie wolności.
Powrót na górę strony