Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Bajkowe Mikołajki” z lubelską Policją

Data publikacji 04.12.2023

Wczoraj policjanci, strażacy, żołnierze WOT, sportowcy oraz pracownicy PCK odwiedzili dzieci z dwóch lubelskich szpitali. „Bajkowe Mikołajki 2023” dostarczyły najmłodszym mnóstwo radości. Spotkanie z Sierżantem Poli oraz funkcjonariuszami było sporą atrakcją dla dzieci, które przebywają w szpitalach. Wizyta nietypowych gości sprawiła, że na ich twarzach pojawiło się sporo uśmiechu.

W ostatnią niedzielę, 3 grudnia mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, strażacy PSP, żołnierze WOT, sportowcy oraz pracownicy Grupy pomocy Humanitarnej PCK w Lublinie odwiedzili dzieci przebywające w dwóch lubelskich szpitalach. Świąteczna ekipa wybrała się do placówek przy ulicy Jana Bożego oraz przy ulicy Antoniego Gębali. Była to niespodzianka z okazji „Bajkowych Mikołajek 2023”. Inicjatywa jest powtarzana już kolejny rok z rzędu.

W trakcie spotkań dzieci mogły zobaczyć użytkowane przez służby pojazdy oraz użytkowane na co dzień wyposażenie. Były również pamiątkowe zdjęcia z pluszowymi bohaterami, wśród których znalazł się Sierżant Poli. Wizyta sprawiła, że na twarzach dzieci pojawił się uśmiech.

(KWP w Lublinie / kc)

  • Dwie policjantki i dwie wojskowe trzymające pluszowe misie
  • Maskotki, policjanci, wojskowi, strażacy machają dzieciom stojącym w oknach szpitala. Obok stoi wóz strażacki
  • W tle szpital, wóz strażacki i karetka. Na pierwszym planie maskotki pozują z dziećmi do zdjęć
  • Maskotki stoją tyłem i machają dzieciom
  • Wspólne zdjęcie wszystkich biorących udział w akcji
  • Radiowóz, karetka, pomiędzy ludzie biorący udział w akcji
Powrót na górę strony