Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kobieta podziękowała policjantom za odnalezienie jej córki

Data publikacji 04.12.2023

Gorzowscy policjanci zostali poinformowani o zaginięciu kobiety, która w nocy wyszła z psem na spacer i nie wróciła do domu. Wystraszona rodzina nie mogła w żaden sposób skontaktować się z zaginioną. Dzięki szybkiemu działaniu mundurowych kobieta cała i zdrowa wróciła do miejsca zamieszkania. Za swoją pomoc gorzowscy policjanci otrzymali wyjątkowe podziękowania.

W niedzielną noc (4 grudnia) gorzowscy policjanci po północy otrzymali informację o zaginięciu kobiety, która wieczorem wyszła z domu wyprowadzić psa i mimo upływu kilku godzin, nie wróciła do domu. Z zaginioną nie było żadnego kontaktu, więc zaniepokojeni bliscy próbowali odnaleźć ją na własną rękę, co jednak okazało się bezskuteczne. Matka obawiała się o los swojej córki, ponieważ niskie temperatury mogły zagrażać jej życiu i zdrowiu.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Patrole sprawdzały ulice i różne miejsca, gdzie zaginiona mogłaby się znajdować. Mundurowi dopełnili wszelkich starań i odnaleźli zmarzniętą kobietę, której pomogli wrócić do domu.

Gorzowscy policjanci byli mile zaskoczeni, gdy komendę odwiedziła matka odnalezionej kobiety, która wyraziła swoją wdzięczność i przekazała podziękowania za ich zaangażowanie w poszukiwaniu jej córki.

(KWP w Gorzowie Wlkp. / kp)

Powrót na górę strony