Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 65-letniego mężczyzny

Data publikacji 11.12.2023

Sukcesem zakończyły się poszukiwania schorowanego 65-latka, który wyszedł z mieszkania i do niego nie powrócił. Mężczyzna był schorowany, został odnaleziony przez pabianickich kryminalnych na terenie Łodzi. Na szczęście nic mu się nie stało. Policjanci przekazali go pod opiekę najbliższej rodzinie.

W piątek, 8 grudnia 2023 roku o godzinie 21.20 zaniepokojona kobieta poinformowała policjantów o zaginięciu swojego męża. Mężczyzna wyszedł z mieszkania około godziny 16.00. Twierdził, że „nie jest u siebie”, a kobieta, z którą mieszka nie jest jego żoną. 65-latek już wcześniej opuszczał miejsce zamieszkania, ale zawsze do niego wracał. Tym razem jednak nie zażył leków i jego nieobecność trwała zbyt długo. Zgłaszająca dokładnie opisała jego wygląd i elementy ubioru. Pabianiczanin miał poruszać się przy pomocy kuli ortopedycznej. Mężczyzna był schorowany. Wcześniej z rodziną zamieszkiwał na terenie Łodzi. Dzięki szczegółowym informacjom przekazanym przez kobietę i szybkiej reakcji mundurowych mężczyzna został odnaleziony. Tuż po północy pabianiccy kryminalni zauważyli go siedzącego na jednym z łódzkich przystanków tramwajowych. 65-latkowi na szczęście nic się nie stało. Po zakończonych poszukiwaniach został przekazany pod opiekę żonie.

Pamiętaj! Nigdy nie wahaj się ze zgłoszeniem zaginięcia na Policji. Niezwłocznie zadzwoń na numer alarmowy lub udaj się do najbliższej jednostki Policji. Przekaż pełne dane, cechy charakterystyczne i dokładny ubiór zaginionego, w jakim ostatnio go widziałeś. Weź ze sobą jego fotografię. Wymień również osoby, u których może szukać schronienia oraz miejsca, w których może przebywać.

(KWP w Łodzi / sc)

Powrót na górę strony