Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyprowadzili poszkodowaną z mieszkania, w którym wybuchł pożar

Data publikacji 18.12.2023

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Leśnica podjęli skuteczną interwencję w jednym z mieszkań, gdzie pojawił się ogień. Jeszcze przed przyjazdem strażaków policjanci ewakuowali z lokalu poszkodowaną kobietę. Okazało się, że do pożaru doszło w kuchni, a ponadto silnemu zadymieniu uległy pozostałe pomieszczenia. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Policjanci z komisariatu we wrocławskiej Leśnicy otrzymali zgłoszenie dotyczące pożaru w jednym z mieszkań przy ul. Pusteckiej. Do zdarzenia doszło na początku grudnia bieżącego roku.

W związku z tym natychmiast we wskazany rejon skierowano patrol. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, od razu pobiegli do mieszkania, gdzie w jednym z silnie zadymionych pomieszczeń znajdowała się poszkodowana kobieta. Mundurowi po sprawdzeniu wszystkich pokoi i upewnieniu się, że wewnątrz nie ma innych osób, ewakuowali w bezpieczne miejsce 46-letnią kobietę.

Jeden z policjantów ugasił następnie pożar, wykorzystując do tego gaśnicę samochodową. Okazało się, że ogień pojawił się w okolicy kuchenki gazowej. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Przybyli na miejsce strażacy stwierdzili, że ogień został skutecznie ugaszony.

(KWP we Wrocławiu / kp)

Powrót na górę strony