Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni z Koszalina zabezpieczyli ponad 2,5 kg narkotyków

Data publikacji 27.12.2023

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał zatrzymany 24-latek z województwa kujawsko-pomorskiego. Kryminalni z koszalińskiej komendy zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu ponad 2,5 kilograma amfetaminy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z koszalińskiej komendy zrealizowali kolejne czynności operacyjno-rozpoznawcze, w trakcie których ustalili, że mężczyzna na terenie województwa kujawsko-pomorskiego posiada znaczne ilości środków odurzających. Zatrzymali 24-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy nim oraz w jego mieszkaniu łącznie 2700 gramów amfetaminy.  

Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami Ustawy grozi mu  do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KWP w Szczecinie / kp)

  • amfetamina w foliowym woreczku
  • amfetamina w dwóch  foliowych woreczkach
  • amfetamina w foliowym woreczku
Powrót na górę strony