Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził wiatrówką matce z dzieckiem

Data publikacji 04.07.2008

Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi, który groził kobiecie i jej małemu dziecku. Policjanci agresywnego i nietrzeźwego sąsiada zatrzymali, po tym jak mężczyzna celował z wiatrówki do kobiety i krzyczał, że zabije.

Policjanci z Bolesławca zatrzymali 27-letniego mężczyznę, podejrzanego o grożenie wiatrówką kobiecie i jej 1,5 rocznemu dziecku. Kobieta wezwała policję gdyż jej sąsiad krzyczał, że ją zabije i zrobi krzywdę jej dziecku. Chciała jedynie by mężczyzna uciszył swojego psa, który od wczesnych godzin szczekał, przez co dziecko nie mogło spać.

Kobieta obawiając się sąsiada, wezwała najpierw strażników miejskich, a następnie policję. Mężczyzna odgrażał się funkcjonariuszom straży miejskiej, którzy próbowali z nim porozmawiać. Następnie wystawił przez okno broń i celując w stronę sąsiadki krzyczał, że ją zabije. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali agresywnego i nietrzeźwego mężczyznę. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Krewki sąsiad trafił do policyjnego aresztu.
Powrót na górę strony