Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Małżeństwo dilerów

Data publikacji 04.07.2008

Gdańscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę i jego o rok młodszą żonę, u których znaleziono ponad pół kilograma amfetaminy. Za wprowadzanie do obiegu tego rodzaju środków gdańszczanie mogą zostać pozbawieni wolności nawet na 10 lat.

Kryminalni z komendy miejskiej interesowali się "działalnością" młodego małżeństwa od pewnego czasu. Wczoraj wieczorem oboje zostali zatrzymali, a zajmowane przez nich mieszkania przeszukano. Mężczyznę zatrzymano na jednej z ulic Gdańsk. Miał przy sobie zawiniątka z amfetaminą i najprawdopodobniej marihuaną. W piwnicy we Wrzeszczu funkcjonariusze znaleźli schowane kolejne zawiniątka z białym proszkiem. W drugim mieszkaniu, na stole, leżały siatki foliowe, a w nich kolejne narkotyki przygotowane do porcjowania. Obok stała waga elektroniczna i młynek służący dilerom do mieszania narkotyków z tzw. wypełniaczem.

Łącznie znaleziono prawie 600 gramów amfetaminy oraz 70 g kokainy i około 50 g marihuany. Za wprowadzanie do obiegu tego rodzaju środków gdańszczanie mogą zostać pozbawieni wolności nawet na 10 lat.
Powrót na górę strony