Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla niżańskich policjantów

Data publikacji 08.01.2024

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Nisku podinsp. Dariusza Szybiaka, wpłynęły podziękowania od mieszkanki powiatu niżańskiego dla dwóch funkcjonariuszy zespołu patrolowo-interwencyjnego. W swoim liście, kobieta podziękowała policjantom za bezinteresowność, cierpliwość i niecenioną pomoc, jakiej mundurowi udzielili jej mamie.

W liście adresowanym do Komendanta Powiatowego Policji w Nisku podinsp. Dariusza Szybiaka, mieszkanka powiatu podziękowała dwóm policjantom, którzy pomogli jej mamie zabezpieczyć psa, który zaginął w noc sylwestrową.

W miniony czwartek (4.01.2024) właścicielka czworonoga zauważyła swojego pupila w okolicy ronda, przy ulicy Lubelskiej w Racławicach. Kobieta postanowiła zabrać stamtąd psa do domu. Sytuacja była niebezpieczna, ponieważ w tym miejscu panuje duże natężenie ruchu, a zwierze było wyraźnie wystraszone. Przejeżdżający policjanci, bez chwili wahania, zatrzymali radiowóz i ruszyli kobiecie na pomoc. Kobieta wraz ze swoim pupilem bezpiecznie wrócili do domu.

„… Razem z mamą jesteśmy niezmiernie wdzięczne za okazaną pomoc i wsparcie. Bez tego nie wiem jak skończyłaby się ta sytuacja. (...) Nie zawahali się zaoferować pomocy w tych nieprzyjaznych warunkach, za co jesteśmy im razem z mamą bardzo wdzięczne…”

Policjanci z niżańskiej komendy po raz kolejny udowodnili swoją postawą, że hasło "pomagamy i chronimy" to nie tylko słowa, ale przede wszystkim czyny.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony