Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów Wydziału Ruchu Drogowego trzebnickiej komendy

Data publikacji 24.01.2024

Do Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy komisarza Grzegorza Maciąga wpłynęły podziękowania od kobiety, która była uczestnikiem kolizji, do której doszło na terenie gminy Wisznia Mała. Kobieta postanowiła docenić profesjonalizm oraz wysoką kulturę policjantów ruchu drogowego, którzy zostali skierowani do obsługi zdarzenia.

Policjanci w codziennej służbie spotykają się z różnymi sprawami. Do każdej z nich mundurowi starają się podchodzić indywidualnie, tak aby zrozumieć oczekiwania społeczeństwa i pomóc w trudnych sytuacjach.

Kilka dni temu funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego trzebnickiej komendy zostali skierowani poprzez dyżurnego jednostki do obsługi zdarzenia drogowego. Do kolizji doszło pomiędzy trzema pojazdami osobowymi. Na szczęście żaden z uczestników nie odniósł obrażeń, jednak jak można przypuszczać, samo zdarzenie było sytuacją stresującą dla osób w nim uczestniczących.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Trzebnicy komisarza Grzegorza Maciąga wpłynęły podziękowania od jednej z uczestniczek, która postanowiła docenić profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą oraz zaangażowanie policjantów zadysponowanych na miejsce.

Policjanci każdego dnia z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki, nie oczekując w zamian słów uznania, jednak te kilka miłych zdań doceniających zaangażowanie trzebnickich policjantów z pewnością będzie dla nich cenną nagrodą za wzorową postawę, a zarazem motywacją do dalszej służby.

"Pomagamy i chronimy" to motto, które przyświeca naszej służbie.

(KWP we Wrocławiu / sc)

Powrót na górę strony