Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli mężczyźnie

Data publikacji 25.01.2024

Wczoraj policjanci z nowodworskiego Wydziału Prewencji odnaleźli mężczyznę, który potrzebował natychmiastowej pomocy. Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej interwencji 55- latek na czas trafił pod opiekę medyczną.

W środę 24 stycznia 2024 r. przed południem, dyżurny nowodworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące pilnej interwencji. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, informując, że znajduje się na terenie Puszczy Kampinoskiej, nie potrafił jednak wskazać dokładnej lokalizacji. Przekazał również, że poczuł się słabo i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Niestety kontakt telefoniczny ze zgłaszającym w pewnym momencie urwał się, a kolejne próby nawiązania połączenia zakończyły się niepowodzeniem.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim natychmiast zadysponował we wskazany przez zgłaszającego rejon, policjantów. Powiadomił również Straż Pożarną i Pogotowie. Ustalił ponadto do kogo należy numer abonencki, z którego wykonano połączenie.

Nowodworscy patrolowcy natychmiast dotarli do miejscowości Janówek w gminie Czosnów i rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Na szczęście w niedługim czasie odnaleźli 55- latka.

Dzięki szybkim i skutecznie podjętym przez nowodworskich policjantów działaniom mieszkaniec gminy Czosnów na czas otrzymał pomoc i został przewieziony do szpitala.

(KSP / kp)

Powrót na górę strony