Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci pomogli wydostać zatrzaśniętą w aucie 4-latkę

Data publikacji 29.01.2024

Policjanci z komisariatu w Radymnie pomogli kobiecie, której 4-letnia córeczka została zatrzaśnięta w samochodzie. Mundurowi musieli działać bardzo szybko, aby wydostać z pojazdu mocno wystraszone dziecko. Natychmiastowa reakcja mamy i funkcjonariuszy doprowadziła do szczęśliwego zakończenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę (27.01.2024) około godziny 9.00. Do policjantów z komisariatu w Radymnie, którzy pełnili służbę na terenie miasta, podbiegła przerażona kobieta. Poprosiła funkcjonariuszy o pomoc, ponieważ jej 4-letnia córeczka została zatrzaśnięta w samochodzie.

Pojazd zaparkowany był na parkingu przy Urzędzie Gminy w Radymnie. Drzwi do auta były zamknięte, a w środku znajdowała się przerażona dziewczynka. Kluczyki do samochodu były w jego wnętrzu, a kobieta nie posiadała zapasowego kompletu.

Mundurowi musieli podjąć szybkie działania, ponieważ zatrzaśnięta 4-latka była wystraszona, cały czas płakała i nie dało się jej uspokoić. Policjanci zdecydowali o wybiciu prawej tylnej szyby w pojeździe. Zachowali przy tym ostrożność.

Na szczęście dziecku nic się nie stało.

(KWP w Rzeszowie / kp)

Powrót na górę strony