Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zagubionego seniora

Data publikacji 29.01.2024

Szczęśliwie zakończyły się nocne poszukiwania 75-letniego mieszkańca gminy Sokółka. Mężczyzna około 21 wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Po kilku godzinach nieobecności zaniepokojona żona poprosiła o pomoc policjantów. Mundurowi odnaleźli seniora klęczącego w śniegu przy jednej z dróg powiatu. Zziębnięty 75-latek trafił do szpitala.

W niedzielę, 28 stycznia br. o godzinie 3.00 w nocy sokólscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 75-letniego mieszkańca gminy Sokółka.

Z relacji żony wynikało, że mężczyzna około godziny 21.00 wyszedł na z domu i do chwili obecnej nie wrócił. Natychmiast po zgłoszeniu policjanci z sokólskiej patrolówki rozpoczęli poszukiwania. Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, w których często przebywał zaginiony. Po godzinie policjanci odnaleźli mężczyznę klęczącego w śniegu przy jednej z głównych dróg powiatu. 75-latek był zziębnięty i nie wiedział, gdzie się znajduje. Mundurowi wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Na szczęście mężczyzna w porę trafił do szpitala.

(KWP w Białymstoku / sc)

Powrót na górę strony