Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymanie i zabezpieczone blisko 3 kg narkotyków. Kryminalni skuteczni w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 30.01.2024

Zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków zagrożony karą do lat 10 usłyszał zatrzymany 21-latek. Kryminalni z koszalińskiej komendy zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, MDMA -tabletki ecstasy, LSD oraz różnego rodzaju dopalacze o łącznej wadze prawie 3 kilogramy. Wobec mężczyzny zastosowany został tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Policjanci bez przerwy prowadzą działania, których celem jest wykrywanie i zatrzymywanie osób posiadających środki odurzające i wprowadzających je do sprzedaży. Tak było i tym razem. 

Kryminalni z koszalińskiej komendy zatrzymali 21-latka, którego podejrzewali o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W trakcie czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli przy nim prawie 3 kilogramy środków odurzających oraz psychotropowych.

Zatrzymany mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Zgodnie z przepisami Ustawy grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Sąd Rejonowy w Koszalinie na wniosek prokuratora wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

(KWP w Szczecinie / kc)

  • Czarne narkotyki w woreczku foliowym
  • Różowe narkotyki w woreczku foliowym
  • Białe narkotyki w woreczku foliowym
  • Narkotyki w 4 woreczkach foliowych
Powrót na górę strony