Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla bydgoskich policjantów

Data publikacji 02.02.2024

Do komendanta Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście wpłynęło podziękowanie dla policjantów za odnalezienie 85-latki, która oddaliła się z SOR. Profesjonalne działania funkcjonariuszy z bydgoskiego Śródmieścia i Szwederowa doprowadziły do bardzo szybkiego odnalezienia kobiety. Znalazło to odzwierciedlenie w słowach uznania od rodziny zaginionej.

Policjanci na co dzień mierzą się z różnego rodzaju wyzwaniami, niejednokrotnie takimi, w których zagrożone jest ludzkie życie lub zdrowie. To budujące, kiedy ich starania i profesjonalizm zostaną docenione tak.

We wtorek (16.01.2024) dyżurny z bydgoskiego Śródmieścia został powiadomiony o oddaleniu się z SOR 85-latki. Natychmiast skierował w to miejsce patrol, który rozpoczął poszukiwania. Wspólne działania policjantów z dwóch bydgoskich komisariatów doprowadziły do odnalezienia kobiety. Funkcjonariusze z bydgoskiego Szwederowa, po odnalezieniu, przewieźli na komisariat Śródmieście, skąd z powrotem trafiła do szpitala.

Policjanci każdego dnia z zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki, nie oczekując w zamian słów uznania, jednak te kilka miłych zdań doceniających zaangażowanie bydgoskich policjantów z pewnością będzie dla nich cenną nagrodą za wzorową postawę, a zarazem motywacją do dalszej służby.

"Pomagamy i chronimy" to motto, które przyświeca naszej służbie.

(KWP w Bydgoszczy / kp)

  • Zdjęcie listu z podziękowaniami dla policjantów.
  • Zdjęcie listu z podziękowaniami dla policjantów.
Powrót na górę strony