Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla jaworskich policjantów zaangażowanych w poszukiwania 16-letniego Leszka

Data publikacji 02.02.2024

Najlepszą nagrodą dla policjantów za wykonaną pracę, jest wdzięczność osób, którym pomogli. Funkcjonariusze jaworskiej komendy, którzy byli zaangażowani w ostatnim czasie w poszukiwania 16-letniego Leszka - zaginionego mieszkańca powiatu jaworskiego, otrzymali podziękowanie od jego rodziny za zaangażowanie i profesjonalizm w działaniach. Dzięki współpracy wielu osób i instytucji nastolatek wrócił szczęśliwie pod opiekę rodziny.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze wpłynęły podziękowania dla policjantów, którzy w ostatnim czasie zajmowali się sprawą zaginięcia 16-letniego Leszka. Rodzina mężczyzny doceniła zaangażowanie funkcjonariuszy, a swoją wdzięczność za profesjonalne wykonanie obowiązków służbowych wyraziła w swoim mailu.

Dla policjantów poszukiwanie osoby, która zaginęła, to wyjątkowe zadanie, które wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Bardzo często w takich sytuacjach dużą rolę odgrywa czas i jak najszybsze zebranie informacji o ostatnich momentach, w których osoba zaginiona miała kontakt z rodziną czy znajomymi. Dlatego satysfakcja po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach jest bardzo duża. Tak jak satysfakcja z wykonywanego zawodu, szczególnie wtedy, kiedy ta praca jest doceniona przez inne osoby. Nieustannie #Pomagamy i Chronimy!

(KWP we Wrocławiu / kp)

zdjęcie e-maila z podziękowaniami

  • pojazdy służb ratowniczych stoją na drodze
  • radiowóz policyjny zaparkowany przy drodze obok stoją dwaj policjanci, przy radiowozie stoi quad, na którym siedzą dwaj strażacy biorący udział w poszukiwaniach
  • grupa policjantów i strażaków biorąca udział w poszukiwaniach

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony