Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjny tropiciel Logan w akcji

Data publikacji 06.02.2024

Logan nie tylko odnalazł, ale również oczarował swoją psią aparycją zaginioną mieszkankę Sosnowca. Policyjny pies patrolowo-tropiący wywęszył, gdzie przebywa 44-latka. Choć kulisy tej historii początkowo wyglądały niepokojąco, jej finał okazał się pełen radości i uśmiechu...

Wczoraj około 17.00 bliscy zgłosili zaginięcie 44-latki, która około południa wyszła z domu i kilka godzin nie wracała do miejsca zamieszkania. Rodzina była zaniepokojona, ponieważ kobieta po wypadku samochodowym miała problemy z pamięcią. Policjanci z Sosnowca rozpoczęli jej poszukiwania. Do akcji od razu wkroczył również Logan - policyjny pies patrolowo-tropiący wraz ze swoim opiekunem.

Rodzice zaginionej jeszcze nie zdążyli wrócić z komisariatu, gdy pies podjął trop i odnalazła kobietę... we własnym mieszkaniu. Jak się okazało mieszkanka Sosnowca sama powróciła do domu. Była cała i zdrowa, a widok Logana, który wywęszył jej obecność, szczerze ją zaskoczył i absolutnie ucieszył!

Odnalezienie przez takiego psiego "detektywa" potrafi dodać otuchy i przekonać, że w chwili zagrożenia naszego bezpieczeństwa zawsze możemy liczyć na policjantów i ich czworonożnych kompanów.

(KWP w Katowicach / kc)

Powrót na górę strony