Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla bialskiego policjanta

Data publikacji 06.02.2024

Najlepszą nagrodą dla policjantów w związku z pełnioną służbą, jest wdzięczność osób, którym pomogli. Do bialskiej komendy wpłynęły podziękowania dla funkcjonariusza wydziału kryminalnego, w związku z prowadzonymi poszukiwaniami dwóch mieszkanek miasta. Członek ich rodziny docenił profesjonalną postawę i ogromne zaangażowanie w trakcie wykonywanych obowiązków.

Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Białej Podlaskiej insp. Wojciecha Czapli wpłynęły podziękowania dla policjanta Wydziału Kryminalnego pełniącego służbę w Zespole ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób, który wraz z innymi funkcjonariuszami zajmował się sprawą zaginięcia dwóch mieszkanek Białej Podlaskiej. Czynności prowadzone były w ubiegłym roku i zakończyły się odnalezieniem obydwu kobiet. Członek rodziny zaginionych, który w ostatnim czasie przesłał korespondencję docenił ogromne zaangażowanie funkcjonariusza  oraz jego profesjonalną postawę. W treści podziękowania czytamy:

„Jego ogromne poczucie empatii, opanowanie stanowczość oraz poczucie bezpieczeństwa jakie wzbudzał swoją postawą- wszystko to doprowadziło do zakończenia poszukiwań z wynikiem pozytywnym. Jego profesjonalizm jest godny podziwu , a jego postawa powinna być wzorem dla innych (…), bo właśnie w taki sposób należy wykonywać pracę policjanta, który bezinteresownie służy pomocą obywatelowi.”

Dla policjantów poszukiwanie osoby, która zaginęła, to wyjątkowe zadanie, które wykonują skrupulatnie i z pełnym poświęceniem. Dlatego satysfakcja po szczęśliwie zakończonych poszukiwaniach jest bardzo duża. Tak jak satysfakcja z wykonywanego zawodu, szczególnie wtedy, gdy służba doceniona jest przez inne osoby.

(KWP w Lublinie / kp)

Powrót na górę strony